Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: コスパよく買い物できました! また買いたいです
顏色: 白色
Price: NT$14,203
Original Price: NT$14,951
| Color | White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Charging Protocol | PD 2.0 |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi POCO X8 Pro Max |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.83" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2772*1280 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 8500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 9500s |
| SKU | sw260303180448670676293 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 5299748 people said the quality is very good!
Author: m***4
Date:
Review: コスパよく買い物できました! また買いたいです
顏色: 白色
Author: a***5
Date:
Review: جيد جدا ووصل سريع
顏色: 白色
Author: d***f
Date:
Review: أغلب الأشياء ممتازة لكن الكاميرا ليس لا يصل ريدمي تيربو 4 برو لكن البطارية هي الميزة الكبرى
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.